ul. Retkińska 104 A, Łódź

+48 535 570 862

ul. Armii Krajowej 1B lok. 11, Radomsko

+48 509 828 102

MenuMenu

Leczenie chirurgiczne gabinet stomatologiczny Łódź

Strona główna > Leczenie stomatologiczne - usługi dentystyczne > Leczenie chirurgiczne

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina medycyny, która zajmuje się operacyjnym leczeniem zębów, dziąseł i stawów. W naszym gabinecie stomatologicznym wykonujemy większość najpopularniejszych zabiegów chirurgicznych m.in.:

  • ekstrakcje zębów mlecznych i stałych (w tym także operacyjne usuwanie zębów zatrzymanych),
  • podcinanie i plastykę dziąseł,
  • hemisekcje,
  • usuwanie torbieli, włókniaków, nadziąślaków i brodawczaków.

Zajmujemy się także leczeniem ropni oraz zespołów bólowych w obrębie twarzoczaszki. Interwencja chirurga stomatologicznego może być konieczna w przypadku urazów w obrębie jamy ustnej powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, czynników termicznych oraz działania drobnoustrojów.

Precyzyjna diagnoza

Chirurgia stomatologiczna wymaga kompleksowej diagnostyki. W naszym gabinecie dentystycznym w Łodzi dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym pozwalającym na postawienie właściwej diagnozy. Zdjęcia pantomograficzne, cefalometryczne oraz tomografia 3D zębów umożliwiają odnalezienie przyczyn dolegliwości i wybranie właściwej metody leczenia, która przywróci pacjentowi komfort życia.

Chirurgia stomatologiczna - doświadczeni specjaliści

Chirurg dentysta to specjalista, który wykonuje zabiegi chirurgiczne w obrębie jamy ustnej. W naszym gabinecie stomatologicznym pracują wysoko wykwalifikowani lekarze, którzy mają doświadczenie w pracy z pacjentami w każdym wieku. Dzięki temu są w stanie przeprowadzić zabieg chirurgiczny nawet u osób, u których występuje paraliżujący strach przed leczeniem dentystycznym.

Nowoczesny sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem chirurgicznym umożliwiającym bezpieczne przeprowadzanie zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej. W naszym gabinecie w Łodzi znajdują się także profesjonalne plazmowe sterylizatory powietrza oraz lampy bakteriobójcze przepływowe dwufunkcyjne, które eliminują wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie oraz alergeny.

Kompleksowa opieka

Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Wszystkie zabiegi w naszym gabinecie chirurgii stomatologicznej w Łodzi przeprowadzamy ze znieczuleniem. Dzięki temu pacjent w trakcie ekstrakcji czy podcinania dziąseł nie czuje bólu. Chirurg szczękowy przeprowadzający zabieg korzysta z narzędzi, które zostały w profesjonalny sposób wysterylizowane i dzięki temu są wolne od drobnoustrojów chorobotwórczych.

Chirurg stomatolog Łódź dla całej rodziny

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego całe rodziny. Wykonujemy zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej w Łodzi zarówno u dorosłych, jak i u najmłodszych pacjentów. Zadbaj o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Umów się na wizytę do chirurga szczękowego w Łodzi. Nie wiesz, czy Twój problem wymaga konsultacji chirurgicznej, czy można rozwiązać go podczas zwykłej wizyty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą placówką. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.