ul. Retkińska 104 A, Łódź

+48 535 570 862

ul. Armii Krajowej 1B lok. 11, Radomsko

+48 509 828 102

MenuMenu

Bezpieczeństwo i higiena w gabinecie

Strona główna > Bezpieczeństwo i higiena w gabinecie

  UWAGA !!! Polecamy podgląd AKTUALNOŚCI- dotyczy COVID 19

 

 

Będąc Pacjentem naszego gabinetu ofiarujesz nam swoje zaufanie, którego nie możemy zawieść. Twoje bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych elementów naszej codziennej pracy z pacjentem. Abyś czuł się bezpiecznie GWARANTUJEMY przestrzeganie zasad aseptyki.

 • BARIERY OCHRONNE
  Personel medyczny Stomatologii PERFEKT zawsze i przy każdym zabiegu po dokładnym umyciu i dezynfekcji rąk nakłada rękawice ochronne jednorazowego użytku oraz maski ochronne osłaniające twarz.
 • DEZYNFEKCJA
  Wszystkie narzędzia stomatologiczne przechodzą proces dezynfekcji i sterylizacji zgodnie z przyjętymi normami sanitarno-epidemiologicznymi. Używamy preparatów atestowanych, wpisanych do Rejestru Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych
 • STERYLIZACJA
  Narzędzia pakowane są w jednorazowe pakiety papierowo-foliowe,sterylizowane w wysokiej klasy autoklawie firmy W&H  w temperaturze 134 °C i ciśnieniu 2 Ba.
 • KONTROLA
  Do kontroli przebiegu procesów sterylizacji używamy odpowiednich wskaźników, potwierdzających dokładność przeprowadzanych zabiegów.